socruta

Siteyi düzgün görüntülemek için
cihazınızı döndürünüz

 

2005 yılında kurulan ARSEL YAPI, kuruluşundan bu güne kadar insanların yaşam kalitelerini artıracak birçok projeyi başarıyla hayata geçirmiş bulunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne kadar kaliteyi ön planda tutarak yapmış olduğu ve yapacağı yapılar ile bünyesinde bulundurduğu teknik kadro ve elemanlarıyla Türkiye'nin imarında uzun yıllar hizmet etmek amaçlanmaktadır.

Arsel Yapı inşaatların proje aşamasından başlayarak teslimine kadar olan süreçte, Proje Üretimi, Yapının Deprem Güvenliği, Elektrik ve Mekanik Tesisat Uygulamaları, peyzaj ve daha birçok konuda üzerine düşen görevleri titizlikle yerine getirmektedir.

Misyonumuz
İnsanların en doğal ihtiyaçlarına cevap verebilen, konforlu, temiz ve güvenli yaşam alanları oluşturmak ve kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere imkan sağlamak. Mimari ve teknolojinin etkin kullanımıyla şehir güzelliğine de katkı sağlamak.

Hakettiği koşullarda yaşayan insanlar için, çevresine güzellik katan yapılar için, daha güzel ve temiz bir gelecek için çalışıyoruz. Doğruluk ve dürüstlük üzerine inşa edilen yapılar ve hayatlar bizim için önemlidir.

Vizyonumuz
Tecrübe, bilgi, yenilikçi fikirlerimiz ve geçmişimizden aldığımız güç ile Türkiye'de ve Dünya'da kalite prensiplerine uygun ve doğaya saygılı yaşam alanları meydana getirmek, bu konuda alanında en iyi şirketlerden biri haline gelmek.

Geleceği Birlikte Tasarlayalım
Bize Ulaşın
bize ulaşın